SVECES

Sveces ir izgatavotas no dabīga sojas vaska, katrai no svecītēm radīta sava dabas noskaņa un harmonija izmantojot dabas materiālus un ēterisko eļļu aromātus.

Šis ir unikāls roku darbs, nav divas vienādas sveces, katrai ir sava noskaņa, sajūtas kas radītas plūcot ziedus pļavā, iebrienot rīta rasā vai guļot aizvērtām acīm meža sūnu un koku mizu Dievišķajā smaržā.

ZIEDU SVECES

SVEES AR ZĪMĒJUMIEM 

MEŽA SAJŪTU SVECES

SVECES MĀLA TRAUCIŅOS

SOJAS VASKS


 Visas sveces ir roku darbs, to ražošanā izmantotas tikai dabīgas sastāvdaļas, kas nerada kaitējumu ne veselībai, ne videi.

Sveces tiek, dizainētas tikai ar dabīgiem augiem un ziediem, aromatizētas ar dabīgām \eteriskajām eļļām.

Kas ir sojas vasks:    

Sojas produktus mēs lietojam pārtikā un arī izgatavotās sveces ir dabai un cilvēkiem draudzīgas, bet tās nevajadzētu lietot pārtikā.

Sojas vasks tika izgudrots 1992 gadā, kad Michael Richards  meklēja lētāku alternatīvu bišu vaskam. Kad viņš ienāca sveču nozarē, viņš saprata, kad pieaug pieprasījums pēc dabīgā vaska svecēm.

Sojas vasks ir dabas produkts tas ir draudzīgs videi un cilvēkiem, jo tas nav izgatavotas no naftas, parafīns. Dedzinot sojas sveces nepalielina CO2 līmeni atmosfērā.

Sojas sveces deg līdz pat 50% ilgāk nekā parafīna sveces.

Notecējušu vasku no mēbelēm ir ļoti viegli notīrīt ar siltā ūdenī samērcetu lupatiņu, no audumiem tas iztīrās veļasmašīnā un traukos pildīto sveču vasku var izmazgāt traukumašīnā vai ar rukām  siltu ūdeni un švammīti pazeršot - Tas ir ļoti grūti noņemt parafīna vasku no mēbelēm vai audumos. Sojas vaska noplūdes var viegli notīrīt ar karstu ziepjūdeni.

Sojas sveces ražo mazāk kvēpu - sodrējiem būtu jāizvairās, jo tas ir ļoti neveselīga un var beidzot mētelis mēbeles un sienas. Sojas sveces ražo aptuveni 90% mazāk kvēpu ka parafīna sveces.